Finále 3. ligy družstev

Termín : so 12.4. - ne 13.4.2008
         Prezentace 12.4. 9:30 - 9:45 hod.
         Ostrý začátek v sobotu v 10:00 hod, v neděli v 9:00 hod.
Místo : Gymnázium Studentská Havířov, mapa Ubytování: možno zajistit v soukromí bridžistů po včasné žádosti. Kontakt: Jaroslav Hájek, mob. 723 140 104 Vklady : 800 Kč/družstvo Hrací systém: v sobotu 3 zápasy, v neděli 2 zápasy Rozhodčí: Dušan Šlachta Časový harmonogram: 1. kolo – so 10.00 – 11.30 11.40 - 13.10 2. kolo – so 14.30 – 16.00 16.10 - 17.40 3. kolo – so 17.50 – 19.20 19.30 - 21.00 4. kolo – ne 9.00 - 10.30 10.40 - 12.10 5. kolo – ne 12.20 – 13.50 14.00 - 15.30 Finálová část III.ligy se hraje v jednom turnaji systémem každý s každým. Jednotlivé zápasy se hrají na 2 x 10 rozdání. Družstvům byla přidělena startovní čísla losem. Časový limit na polovinu utkání je 90 minut, tj.9 minut na rozdání. 2. půle utkání začíná zpravidla 100 minut po začátku kola. Rozlosování zápasů: +-------------------------------------------------------------------------+ | 1.kolo - 3.liga 08 - Finale VP IMP | +-------------------------------------------------------------------------+ | 1 Ostrava Habra Havířov | : | : | | | 2 Trutnov SUKL | : | : | | | 3 Zmije Labe Pardubice | : | : | | +-------------------------------------------------------------------------+ | 2.kolo - 3.liga 08 - Finale VP IMP | +-------------------------------------------------------------------------+ | 1 SUKL Ostrava | : | : | | | 2 Labe Pardubice Trutnov | : | : | | | 3 Habra Havířov Zmije | : | : | | +-------------------------------------------------------------------------+ | 3.kolo - 3.liga 08 - Finale VP IMP | +-------------------------------------------------------------------------+ | 1 Ostrava Labe Pardubice | : | : | | | 2 Trutnov Zmije | : | : | | | 3 SUKL Habra Havířov | : | : | | +-------------------------------------------------------------------------+ | 4.kolo - 3.liga 08 - Finale VP IMP | +-------------------------------------------------------------------------+ | 1 Zmije Ostrava | : | : | | | 2 Habra Havířov Trutnov | : | : | | | 3 Labe Pardubice SUKL | : | : | | +-------------------------------------------------------------------------+ | 5.kolo - 3.liga 08 - Finale VP IMP | +-------------------------------------------------------------------------+ | 1 Ostrava Trutnov | : | : | | | 2 SUKL Zmije | : | : | | | 3 Labe Pardubice Habra Havířov | : | : | | +-------------------------------------------------------------------------+ Družstva uvedená v rozpisu na prvním místě jsou domácí. V 1.polovině si první sedají hosté a domácí družstvo přisedá v otevřené místnosti na linku N-S. Do 2.poloviny si jako první sedají domácí a přisedají hosté. Dvojice domácího družstva, která nestřídá, zůstává na svém místě. Hosté přisedají tak, aby proti sobě nehrály stejné dvojice. Během schůzky kapitánů může dojít k dohodě o posunutí začátku kol. Konečné pořadí po nadstavbové části je dáno ziskem VP. Při rovnosti VP rozhodují kritéria v pořadí: 1. zisk VP ve vzájemném zápase (tabulka vzájemných zápasů) 2. rozdíl IMP ze všech započtených utkání pro daný stupeň a fázi přeboru 3. zisk IMP ve vzájemném zápase (tabulka vzájemných zápasů) počet VP proti třem nejlépe umístěným družstvům ze zbývajících ve skupině 4. los Vítěz finálové části III. ligy si zajistí účast v následujícím ročníku II. ligy. Týmy, které skončily na druhém a třetím místě ve finálové části III. ligy, vytvoří barážovou skupinu s osmým a devátým týmem po základní části II. ligy. Viz 6.2. II. liga.