O NÁS Co je bridž Středoškolský pohár HABRY Databáze BK Havířov Havířovská skupinovka

HABRA = HAvířovská BRidžová Akademie a Bridžový Klub Havířov

Dnes má svátek .

Od 1.1.2015 fungují NOVÉ webové stránky HABRY a BK Havířov na adrese bridzhavirov.cz. Velké poděkování Lukáši KOLKOVI!!! 40 hráčů se zúčastnilo 15. ročníku Vánočního turnaje. Obsáhlou reportáž přinesla také televize POLAR 30.12.2014

Podpořte dorostenecký sen, pokusit se na MEJ v Norsku v roce 2015 získat první medaili z dorostenecké kategorie pro Českou republiku. Stačí málo. Klikněte na fotku níže, a na dané stránce klikněte na velké + vpravo nahoře. MOC DĚKUJEME!!!

DreamCatcher     ČBS

Nejbližší akce: (Kalendář nejbližších akcí HABRY)

10.-11.1.15 O víkendu 10.-.11.1. se v Praze koná 2. část 1. a 2. celostátní ligy družstev.

Stalo se:

Novinka 20.12.13 V sobotu 20.12. se na gymnáziu Studentská uskutečnil 15. ročník Vánočního turnaje i s mezinárodní účasti a s účasti letošního univerzitního mistra světa.
Letos se turnaje zúčastnil rekordní počet hráčů - neuvěřitelných 40, čímž byl překonán rekord loňský! Jelikož přišlo 11 začátečníků, kteří hrají bridž teprve od září, rozdělili se hráči na dvě skupiny. Začátečníci (a s nimi hrající rozhodčí Petr Pszczolka) hráli svůj první turnaj ve sportovním bridži na 3 stolech 10 rozdání a z vítězství se radovala dvojice Aleš Reitz - Standa Louda z prvního ročníku čtyřletého gymnázia. Druzí skončili primáni Ivo Šalomon - Tomáš Vu.
Pokročili hráli na 6 stolech 22 rozdání a Vítězství ukořistila Lucka Kohutová se slovenským juniorským reprezentantem Adamem Kubicou, druhý skončil pár Markéta Dudková - Jarda Hájek a třetí byla dvojice Martin Melčák a Daniel Vachtarčík. Ve středoškolském poháru e do čela dostal David Botur, druhá je Radka Dvořáková a třetí Lucka Kohutová. Nejlepším nováčkem jsou Jan Szymurda a Aleš Reitz.
Obsáhlou reportáž přinesla také televize POLAR 30.12.2014

17.12.14 V klubovém turnaji BK Havířov 16.12. jen na 2,5 stolech zvítězila dvojice Hájková-Vachtarčík.
Dále sledujte celkové klubové hodnocení za rok 2014. K rychlému náhlednutí je zde také dlouhodobé pořadí jednotlivců, dlouhodobé pořadí párů a aktuální formu hráčů za posledních x turnajů.
Přehled všech turnajů za rok 2014.

10.12.14 V pondělí 8.12. se na gymnáziu konal jedenáctý turnaj bridžové přípravky, na třech stolech.
Nejvyšší vítězství zaznamenala dvojice Veronika Pszczoková - Soňa Hájková. Celkově vede Honza Szymurda před Vojtěchem Klhůfkem a třetí je Ondřej Pavelka.

10.12.14 V klubovém turnaji BK Havířov 9.12. jen na 2,5 stolech zvítězila dvojice Herout-Krátký.

3.12.14 Ve středu 3.12. "pokročilí" bridžisté odehráli 13. kolo školního párového přeboru na 3 stolech.
Po 6 rozdáních zvítězila dvojice Ondřej Kaštovský-Adam Janas. Celkově vede Adam Pyszko, druhá je Soňa Hájková a třetí Petr Pszczolka.

3.12.14 V klubovém turnaji BK Havířov 2.12. jen na 2 stolech se o vítězství podělily dvojice Mráz-Petřík a Kunert-Nováčková.

1.12.14 V pondělí 1.12. se na gymnáziu konal desátý turnaj bridžové přípravky, na třech stolech.
Nejvyšší vítězství zaznamenala dvojice Stanislav Louda - Aleš Reitz. Celkově vede Honza Szymurda před Vojtěchem Klhůfkem a třetí je Ondřej Pavelka.

28.11.14 Havířovští dorostenečtí reprezentanti ČR Kohutová, Botur M., Kolek a Vojtík z Uherského Hradiště vybojovali zlato na mezinárodním týmovém juniorském Mistrovství ČR!!! Doplňkový párový turnaj navíc vyhrála havířovská dvojice Šolc-Janas.GRATULUJEME!!!

Po 6 rozdáních zvítězila dvojice Čeněk Romanowski - Martin Melčák. Celkově vede Soňa Hájková, druhý je Adam Pyszko a třetí Petr Pszczolka.

26.11.14 V klubovém turnaji BK Havířov 25.11. na 4,5 stolech zvítězila dvojice Kunert-Nováčková.

24.11.14 V pondělí 24.11. se na gymnáziu konal devátý turnaj bridžové přípravky, na třech stolech.
Vítězství zaznamenaly dvojice Vojtěch Klhůfek-Jan Szymurda a Jakub Neužil-Jiří Mráz. Celkově vede Honza Szymurda před Vojtěchem Klhůfkem a třetí je Ondřej Pavelka.

24.11.14 O víkendu 22.-23.11. se v Praze konala 1. část 1. a 2. celostátní ligy družstev. Havířov má premiérově hned dva týmy v 1. lize. "Zkušenější" tým LOGIK do soutěže nevstoupil nijak dobře. V obou sobotních zápasech neudržel mírné poločasové vedení a oba zápasy prohrál. Největší katastrofa však přišla v neděli, kdy přišel naprostý debakl od loňského bronzového týmu Star Praha. To DOROST Havířov, jednoznačně nejmladší ligový tým v historii českého bridže, se ostřílených jmen nijak nezalekl, porazil jak Star, tak v derby zápase LOGIK. Až v neděli zchladil dorostenecké sebevědomí obhájce titulu ACOL Praha. I tak patří dorostu průběžné 7. místo, přičemž ztráta na 3. místo je menší než náskok na osmého.
Ve 2. lize je nováček soutěže KOKTEJL Havířov na 7. místě z deseti týmů.

Po 7 rozdáních zvítězila dvojice Anička Častoňová-Ha My Luong. Celkově vede Adam Pyszko, druhá je Soňa Hájková a třetí Ha My Luong.

19.11.14 V klubovém turnaji BK Havířov 18.11. na 3,5 stolech zvítězila dvojice Hájková-Herout.

17.11.14 Ve sváteční pondělí 17.11. se na gymnáziu Studentská v 9:00 uskutečnil již 15. ročník Havířovských družstev, započítavaný do středoškolského poháru.
V turnaji 5 týmů na 4x5 rozdání se z vítězství radoval tým ve složení Daniel Vachtarčík, Adam Janas, Radka Dvořáková, Jan Petřík a Vítek Walach.

Po 6 rozdáních zvítězila dvojice Lukáš Trecha-Monika Masopustová. Celkově vede Soňa Hájková, druhý je Adam Pyszko a třetí Petr Pszczolka.

12.11.14 V klubovém turnaji BK Havířov 11.11. na 4,5 stolech zvítězila dorostenecká dvojice Melčák-Kolek.

10.11.14 V pondělí 10.11. se na gymnáziu konal osmý turnaj bridžové přípravky, pouze na dvou stolech.
Největší vítězství zaznamenala dvojice Vojtěch Klhůfek a Ondřej Pavelka. Celkově vede Honza Szymurda před Vojtěchem Klhůfkem a třetí je Ondřej Pavelka.

9.11.14 Soňa Hájková vyhrála s pražským partnerem Vláďou Nulíčkem mixové Mistrovství ČR!!! GRATULUJEME!!!

9.11.14 Česká republika vybojovala zlato na univerzitním MS!!! V sestavě byl také absolvent HABRY Kamil Žylka, který tak přebil loňské druhé místo ČR na tomtéž MS v sestavě s absolventem HABRY Lukášem Barnetem.

5.11.14 Ve středu 5.11. "pokročilí" bridžisté odehráli 9. kolo školního párového přeboru na 4,5 stolech.
Po 5 rozdáních zvítězila dvojice Swaczynová-Luong. Celkově vede Soňa Hájková, druhý je Adam Pyszko a třetí Petr Pszczolka.

5.11.14 V klubovém turnaji BK Havířov 4.11. jen na 2,5 stolech suverénně zvítězila dvojice Hájková-Vachtarčík.

3.11.14 V pondělí 3.11. se na gymnáziu konal sedmý turnaj bridžové přípravky, tentokrát na 3 stolech.
Největší vítězství zaznamenala dvojice Stanislav Louda a Aleš Reitz. Celkově vede Honza Szymurda před Ivem Šalomonem, třetí je Vojtěch Klhůfek.